close
چت روم
شکست 3 بر 0 تیم ملی امید ایران مقابل امید ژاپن 2 بهمن 94
loading...

دانلود با لینک مستقیم و رایگان

شکست 3 بر 0 تیم ملی امید ایران مقابل امید ژاپن 2 بهمن 94

شکست 3 بر 0 تیم ملی امید ایران مقابل امید ژاپن 2 بهمن 94

T_SAEED_T بازدید : 117 جمعه 02 بهمن 1394 : 19:26 نظرات ()

به گزارش "ورزش سه"، این بازی در حالی برگزار می شود که امیدهای ایران در گروه اول این رقابت ها در رده دوم ایستادند و ژاپنی ها نیز صدرنشین گروه دوم شدند. برنده این بازی می تواند به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند و شانس زیادی برای حضور در المپیک پیدا کند، سه تیم از آسیا در نهایت راهی برزیل خواهند شد تا در مسابقات المپیک ریو 2016 شرکت کنند.

با گزارش زنده این بازی با "ورزش سه"، همراه باشید:

مرحله یک چهارم نهایی مقدماتی المپیک ریو 2016 در آسیا ، ساعت 17  ورزشگاه عبداله بن خلیفه
داور: کریشنا دیلان پریرا(سریلانکا)                 
کمک‌ها:  پالیتا هماکونگا(سریلانکا)، مین یو(چین تایپه)

امید ایران: محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وحید حیدریه،علی عبداله زاده(98 احسان پهلوان)، علی کریمی، علیرضا نقی زاده، شاهین ثاقبی(106 میلاد کمندانی)، مهدی ترابی،میلاد محمدی(87 محسن کریمی) و ارسلان مطهری
سرمربی: محمد خاکپور

ادامه مطلب را مشاهده کنید ...


امید ژاپن: ماساتوشی کوشیبیکی، اندو واتارو، ایوانامی تاکویا، اوئدا نائومیچی، ریکی هاراکاوا، ناکاجیما شویا، یویا کوبو(82 تاکاما آسانو)، مورایا سی، ماساشی کامی کاوا، اوناوو ادو،شینیا یاجیما(89 تویوکاوا یوتا)
سرمربی: ماکوتو تگوراموری

اخطارها:
محمد دانشگر(32) و شاهین ثاقبی(67)،نقی زاده (105)، چشمی (2+105) از ایران/ اندو دقیقه 99 از ژاپن

شرح گل:
ایران 0 – ژاپن 1 (تویوکاوا، دقیقه 96) : مورویا سی پس از جاگذاشتن ترابی، سانتر دقیقی را روی دروازه ایران فرستاد که با اشتباه مدافعان مرکزی ایران، بازیکن تازه وارد این تیم، تویوکاوا یوتا با ضربه سری دقیق دروازه ایران را باز کرد.

شرح نیمه اول:
دو تیم ایران و ژاپن، نیمه اول دیداری که ممکن تا 120 دقیقه هم کشیده شود را با تساوی به پایان رساندند تا راهی رختکن شوند.
این بازی با حملات ایران آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم دو بار توانستند در موقعیت های فوق العاده ای قرار بگیرند، موقعیت هایی که به ثمر ننشست، پس از ده دقیقه ابتدایی نیز ژاپنی ها توانستند خود را پیدا کنند و جلوتر بیایند و در چند فرصت دروازه ایران را تهدید کنند.
پس از حملات و فشار ایرانی ها و ژاپنی ها، بازی آرام تر شد و دو تیم کم و بیش چشم به باز کردن دروازه یکدیگر داشتند که البته جنبش مطهری در خط حمله ایران باعث شده بود موقعیت های ایران بیشتر و حتی خطرناک تر از حریف باشد، البته امیدهای ایران حاکم توپ در این بازی بودند و توانستند با درصدی حدود دوبرابر ژاپنی ها توپ و میدان را در اختیار داشته باشند.
حال باید دید در نیمه دوم، کدام یکی از مربیان می توانند با القای دستورات تاکتیکی خود، جهت بازی را به سوی خود برمی گرداند و سه امتیاز حیاتی این بازی را به حساب خود واریز می کند.
دقایق حساس:
دقیقه 1: فرار عالی ارسلان مطهری و جا گذاشتن مدافع روبه‌رو او را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان ژاپن قرار داد ما ضربه او از پشت محوطه با کف دست دروازه‌بان ژاپن به بیرون رفت.
دقیقه 2: کرنر ارسالی از جناح راست با ضربه سر علی کریمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه ژاپن به اوت رفت.
دقیقه 6: کرنر ارسالی از جناح چپ و ضربه سر مهاجم ژاپن با خروج عجیب اخباری راهی به دروازه ایران نیافت.
دقیقه 10: ضدحمله بازیکنان ایران از سمت چپ و کشیده شدن دامنه آن به سمت راست، موقعیتی خطرناک روی دروازه ژاپن ایجاد کرد اما ضربه ناقص ثاقبی با برخورد به دفاع ژاپن به میانه زمین بازگشت.
دقیقه 26 –  ضربه محکم کوبو، هافبک ژاپنی در حالی که خطری روی دروازه ایران به وجود آورد از کنار دروازه اخباری به بیرون رفت.
دقیقه 29 – پرتاب اوت ایرانی ها و پس از آن از آن سانتری خطرناک روی دروازه ژاپن با هوشیاری دروازه بان این تیم مهار شد.
دقیقه 36 – ملی پوشان امید ایران یک موقعیت استثنایی دیگر به دست آوردند و ارسلان مطهری فرصتی که خود ایجاد کرده بود را در حالی که در محوطه 6 قدم ژاپنی ها قرار داشت با بی دقتی از دست داد.
دقیقه 1 + 45 – سانتر علی کریمی از روی ضربه ایستگاهی، روی دروازه ژاپنی خطر ایجاد کرد اما دروازه بان این تیم با مشت کردن این توپ، این خطر را از روی دروازه اش دور کرد.
دقیقه 1 + 45 – توپ برگشتی دروازه بان ژاپنی پشت محوطه جریمه به میلاد محمدی رسید و شوت روپای او نیز با اختلاف کمی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه 51 – سانتر بلند حیدریه روی دروازه ژاپنی موقعیت جدیدی برای ایران به وجود آورد اما گلر حریف با پروازی بلند توپ را مهار کرد.
دقیقه 52 – ارسلان مطهری بیرون از محوطه ژاپنی ها صاحب توپ شد و ضربه خود را روانه دروازه حریف کرد اما دروازه بان این تیم توپ را مهار کرد.
دقیقه 56 – یکی از خطرناک ترین اتفاقات این بازی در این لحظه اتفاق افتاد و ضربه سر میلاد محمدی که بالاتر از مدافع ژاپنی و به زیبایی نواخته شد به تیر دروازه حریف برخورد کرد.
دقیقه 58 – ارسلان مطهری بازهم بیرون محوطه جریمه ژاپنی ها صاحب توپ شد و سرضرب شوت خود را روانه دروازه این تیم کرد اما این توپ هم به بیرون رفت.
دقیقه 79 – پس از موقعیت هدر رفته مطهری، سانتر مهدی ترابی در حالی از روی سر علی کریمی عبور کرد و توسط دروازه بان ژاپنی ها مهار شد که موقعیت خطرناکی محسوب می شد.
دقیقه 98 – بازهم ارسلان مطهری صاحب موقعیت دیگری شد و ضربه خود را روانه دروازه این تیم کرد اما بازهم این توپ از کنار دروازه بیرون رفت.
دقیقه 103 – پاس تو در فوق العاده ارسالی برای مطهری با اشتباه این بازیکن در استپ توپ باعث سرعت گرفتن آن و در نهایت مهار توسط دروازه بان ژاپنی ها شد.
دقیقه 2+105 – فرصت فوق العاده ای در آخرین دقیقه وقت های تلف شده نصیب محسن کریمی شد اما ضربه او را دروازه بان حریف مهار کرد.

حاشیه:
*در دقیقه اول بازی مهدی ترابی مرتکب خطایی روی بازیکن حریف شد که منجر به پاره شدن پیراهن این بازیکن شد و دقایقی بعد به دستور داور، پیراهن پاره شده بازیکنی ژاپنی تعویض شد.
*تا دقیقه 15 این بازی ایرانی ها مالکیت توپ را با اختلاف در اختیار دارند، تا این لحظه ایرانی ها 62 درصد و ژاپنی ها نیز 38 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند.
*امیدهای ژاپن در حالی به سراغ تیم کشورمان آمده اند که در 6 بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. آنها یکی از تیم های بودند که با حداکثر امتیازات از گروه خود بالا آمدند.
*دو وینگر چپ و راست ایران یعنی میلاد محمدی و مهدی ترابی در این بازی مدام اقدام به تغییر جای خود می کنند.
*تا دقیقه 60 این بازی نیز، بازهم مالکیت توپ با ایران بود و درصد آن 54 به 46 به سود ایران بود.

 

خبرگزاری تسنیم - بچه سامورایی‌های کم تجربه ولی خطرناک

www.tasnimnews.com/fa/.../02/.../بچه-سامورایی-های-کم-تجربه-ولی-خطرن...
۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۶ ... به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، تیم ملی امید ژاپن ساعت 17 جمعه به مصاف ... با ثبت 3 پیروزی بهتر از تیم خاکپور بوده که با 2 پیروزی مقابل سوریه و چین به ... کره شمالی و عربستان را شکست دادند تا حالا حریف ایران در مرحله حذفی باشند. .... (0.1%) 1, 994, درهم امارات ... (0%) 3, 66,563, شاخص بورس.

سرمربی تیم امید چین: تیم ایران برای صعود مصمم‌تر از ما بود

www.tasnimnews.com/.../سرمربی-تیم-امید-چین-تیم-ایران-برای-صعود-...
۴ روز پیش - سرمربی تیم فوتبال امید چین تأکید کرد که تیم ایران برای صعود به مرحله حذفی ... جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ... سرمربی تیم فوتبال امید چین پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل امیدهای ایران در ... ایران با غلبه بر چین حریف ژاپن شد/ صدرنشینی قطر با حذف سوریه ... شکست استقلال مقابل تیم ملی دانشجویان در دیدار تدارکاتی ...

خبرگزاری تسنیم - بررسی وضعیت تیم امید برای صعود/ از ...

www.tasnimnews.com/.../بررسی-وضعیت-تیم-امید-برای-صعود-از-حذف-...
۵ روز پیش - تیم فوتبال امید کشورمان شرایطی دارد که ممکن است پس از برگزاری آخرین ... جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ... شکست ایران مقابل چین و سوریه مقابل قطر با حداقل تفاضل گل تیم ... مسلماً رویارویی ایران با تیم ژاپن بسیار سخت خواهد بود، از این رو که ... شکست استقلال مقابل تیم ملی دانشجویان در دیدار تدارکاتی ... 3, دینار عراق.

همگروه‌های ایران در فینال لیگ‌جهانی2014 والیبال مشخص شدند + ...

www.mashreghnews.ir/.../همگروه‌های-ایران-در-فینال-لیگ‌جهانی2014-والی...
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی سال 2014 با ارائه ... به نظر شما نتیجه بازی امید ایران و ژاپن (جمعه 2 بهمن ساعت 17:00) چه خواهد .... سپس به برزیل سفر کردند و در آنجا یک برد 3-0 و یک باخت 3-2 را مقابل پرافتخارترین تیم والیبال ... به شکست ایتالیا به ترتیب با نتایج 3-0 و 3-1 شدند تا دومین تیم ...

برنامه و نتایج کامل لیگ جهانی 2014 والیبال +جدول رده‌بندی

www.mashreghnews.ir/.../برنامه-و-نتایج-کامل-لیگ-جهانی-2014-والیبال...
۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به نظر شما نتیجه بازی امید ایران و ژاپن (جمعه 2 بهمن ساعت 17:00) چه ... در دسته اول هشت تیم در 2 گروه حضور داشتند که از گروه A ایتالیا به ... یک تیم به فینال راه پیدا کردند و 3 تیم آخر 3 گروه یعنی استرالیا، ژاپن و ..... 19 خرداد: آرژانتین 3 - ژاپن 0 .... اگر به نظر شما ایران در این دوره از بازی های لیگ جهانی مقابل برزیل، ...
برادر کاپیتان تیم ملی ایران تاکید کرد که برادرش تیم جدید خود را انتخاب کرده و به حواشی کاری ندارد. ... در مراسم ختم او شرکت کردند. به گزارش خبرگزاری فارس، علی پروین در ... 3 نظر .... تیم فوتبال امید ایران جمعه دوم بهمن در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو در دوحه به مصاف ژاپن می‌رود. به گزارش ایسنا، ... 0 نظر ...

توپ 90: TOP90.ir

www.top90.ir/
نقل و انتقالات فوتبال ایران به پایان رسید و تیم ها لیس ... دروازه بان ازبک با ... تیم امید با پیروزی برابر چین صعود کرد .... لاس پالماس, 3-0, اتلتیکو مادرید, 20:45.
۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۶ ... به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، تیم ملی امید ژاپن ساعت 17 جمعه به مصاف ... با ثبت 3 پیروزی بهتر از تیم خاکپور بوده که با 2 پیروزی مقابل سوریه و چین به ... کره شمالی و عربستان را شکست دادند تا حالا حریف ایران در مرحله حذفی باشند. .... (0.1%) 1, 994, درهم امارات ... (0%) 3, 66,563, شاخص بورس.

امید ایران 0 - امید ژاپن 0 - Nividar نیویدار

www.nividar.com/news/56a23444870024e2c9f2e0a5
۲ ساعت پیش - تیم ملی فوتبال امید ایران در قالب مرحله حذفی انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی ... جمعه 02 بهمن 1394 - 18:23 ... دقیقه 2: کرنر ارسالی از جناح راست با ضربه سر علی کریمی به شکل ... پرسپولیس 3 - سایپا 2/ شاگردان برانکو فینالیست شدند+فیلم ... شکست دوباره سیچوان در غیاب حدادی/ یاران نیکخواه در وقت اضافه ...
۱ روز پیش - روز اول بهمن 1340، روز تولد سیروس قایقران هافبک سابق تیم ملی است. ... در روز 30 دی 1363 ایران مقابل یوگسلاوی قرار گرفت؛ درست یک روز قبل ... ایران 0- شوروی 2 ... 16:43 ژاپن برای بازیکنان امید آنالیز شد; 16:41 کرمی:عالیشاه و طارمی به ما ... پایانی بر کابوس آبی/ دو شکست استقلال در لیگ 3 از چه تیم هایی بود؟
۱ روز پیش - سرمربی تیم امید ژاپن: ایران بازیکنان هجومی و خطرناک زیادی دارد. ... شکست استقلال مقابل تیم ملی دانشجویان در دیدار تدارکاتی · مجید کیهانی ...
ورزش 11، پایگاه تخصصی فوتبال ایران و جهان، شما سروران فوتبال دوست می ... تیم های ملی ..... ایران 0-0 ژاپن؛ 90 دقیقه بدون گل؛ وقت های اضافه ما را به "ریو" نزدیک می کند؟ -. 0 ... زنده نگه داشتن یاد بهزادی در رختکن تیم امید · -. 0. 0. جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱ ... تیم. امتیاز. جابجایی. 1. بلژیك. 1494. 0. -. 2. آرژانتین. 1455. 0. -. 3. اسپانیا.

سرمربی تیم امید ژاپن: ایران بازیکنان هجومی و خطرناک زیادی دارد

khabar23.ir/item-34900-سرمربی-تیم-امید-ژاپن-ایران-بازیکنان-هجوم
۱ روز پیش - پنجشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ ... سرمربی تیم امید ژاپن، حریف تیمش در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ ... بالایی برگزار خواهد شد و یک اشتباه کوچک می‌تواند منجر به شکست شود. ... ایران بازیکنان خطرناک بسیاری دارد، مخصوصاً در خط حمله‌اش. ... استقلال و تیم ملی دانشجویان .... 2 دقیقه قبل 0 ... 18 دقیقه قبل 3.


سویا در خانه پیروز شد-تسنیم|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=سویا-در-خانه-پیروز-شد...
کاپیتان تیم ملی والیبال در یک سانحه دستش را از دست داد + فیلم · فشن شو در ... آگهی استخدام 2 بهمن 94 · همه ایران منتظر پیروزی تیم امید مقابل ژاپن هستند .... ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۴ ... به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم سویا در آخرین بازی دور رفت یک‌چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا در خانه‌اش، دو بر صفر تیم دسته دومی میراندس را شکست داد.

Iranian Football Page - Since 1996

ifp.signourguestbook.com/
امیدهای ایران در مرحله مقدماتی توانستند سوریه را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهند. ... تیم فوتبال امید ژاپن اولین دیدار خود را با نتیجه یک بر صفر در مقابل کره شمالی ...

شکست دوباره سیچوان در غیاب حدادی یاران - SPI News

spinews.ir/sport/104326-شکست-دوباره-سیچوان-در-غیاب-حدادی.html
۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹ ... همچنین مهدی کامرانی در شکست 116 بر 120 تیمش بیجینگ مقابل تیم جیانگسو، ... گلدن بولز که صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی ایران را در اختیار دارد در ... ویلی وارن نیز 63 امتیاز، 14 ریباند و 3 پاس گل دیگر برای ژیجیانگ به دست آورد. ... بازی تیم فوتبال امید ایران و ژاپن ... (0.49%) 2, 407, کرون نروژ.

فلسطین - مازندلیگ - اخبار ورزشی مازندران

mazandlig.com/tag.aspx?t=فلسطین
پیروزی سخت عربستان برابر فلسطین و شکست بحرین از اتفاقات مهم روز نخست .... <div style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma, Arial; font-size: 12px; .... دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران و فلسطین به پیروزی شاگردان خاکپور انجامید. [. ..... کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال ایران و کیسوکه هوندا ملی‌پوش ژاپنی هر 2 به دلیل ...
4 ساعت پیش اخبار جدید 0 ... جوان، اظهار کرد: آخرین مرحله لیگ کوهستان به مناسبت دهه فجر 16 بهمن به میزبانی . ... 4046509_994.jpg ... سرمربی تیم ملی زیر 22 سال در نشست خبری پیش از دیدار برابر ژاپن شرکت ... ،محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید ایران در نشست خبری پیش از بازی با ژاپن ... تجمع زنان یمنی مقابل دفتر سازمان ملل!

استقبال از کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان - هـرمزگانـی دات نـت

www.hormozgani.net/.../استقبال-از-کاپیتان-تیم-ملی-فوتسال-بانوان/
تیم والیبال آلومینیوم هرمزگان در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر مقابل شهرداری ارومیه ۳ ... دیگر نماینده استان، دوم بهمن ماه به مصاف تیم مس کرمان خواهد رفت ورزشی 2 هفته پیش ... به اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران دعوت شدند ورزشی 2 هفته پیش .... با حساب 3 بر 2 مقابل تیم بازرگانی امیر نوشهر تن به شکست داد ورزشی 1 ماه پیش ...

admin | فان گستر | صفحه 46

www.marande.ir/author/pertak/page/46/
۴ روز پیش - پرسپوليس با گل دقيقه 95 از شکست مقابل استقلال گريخت. ... و استقلال 6 بهمن 91 پيروزي پرسپوليس از صباي قم/تساوي استقلال در … .... نتيجه بازي اميد ايران و چين 28 دي 94 + دانلود خلاصه 3-2 و گل هاي بازي … ... دانلود … ويدئو/ ژاپن 30 کامبوج؛ تيم ملي ژاپن حريفش را گل باران کرد (مقدماتي جام جهاني 2018).

Iranian Football Page - Since 1996 - Website Toolbox

www.websitetoolbox.com/tool/gb?username=ifp&trail=30
امیدهای ایران در مرحله مقدماتی توانستند سوریه را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهند. ... تیم فوتبال امید ژاپن اولین دیدار خود را با نتیجه یک بر صفر در مقابل کره شمالی ...

ایسنا - بازيهاي آسيايي اينچئون

www.isna.ir/.../ea9bf3223fb5cea3703c8f612c29f4a6/بازيهاي%20آسيايي...
نویا تومیتا، شناگر ژاپنی با آن که در بازی‌های آسیایی اعتراف کرده بود که ... مهدی انصاری رکورددار شنای پروانه ایران که در جریان بازی های آسیایی اینچئون دچار .... فرنگی کار وزن 71 کیلوگرم تیم ملی از اختصاص پاداش طلایی های بازیهای ..... تیم ملی بسکتبال ایران با شکست برابر کره جنوبی به مدال نقره بازی های آسیایی رسید.

آمار گلزنان برتر لیگ برتر امید و جوانان :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/.../آمار-گلزنان-برتر-لیگ-برتر-امید-و-جوانان
سازمان مسابقات آمار گلزنان برتر لیگ برتر امید و جوانان را اعلام کرد. ... کد خبر: 73356/0 زمان: 12:05 1391/01/27 بازدید: 994 ... بهمن جهان تیغ ( سپاهان اصفهان)- حامد طه زاده ( صنعت نفت آبادان) 7 گل. فرشاد مراد کریمی (مس کرمان) 6 گل ... خلعتبری: برای دعوت‌شدن به تیم‌ملی امیدوارم ... شکست کلیولند برابر سن‌آنتونیو در NBA.
۴ روز پیش - پنجشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ ... تیم فوتبال امید ایران ساعت 16:30 امروز به وقت دوحه در آکادمی الاهلی تمرین ... به گزارش تسنیم، دیدار تیم امید کشورمان مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی ... شکست ایران برابر بحرین میزبان/ شاگردان عرفان از صعود به نیمه ... (0.07%) 2, 29.57, نفت برنتدلار ... (0%) 3, 66,563, شاخص بورس.

هيئت واليبال استان مركزي

markazi-volleyball.blogfa.com/
تیم های استان مرکزی و قزوین با شکست حریفان خود به دیدار نهایی مسابقات والیبال ... به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کاروان تیم ملی ب والیبال ایران ساعت 24 .... نظامیان جهان با برتری 3 بر صفر مقابل هند همچنان صدر نشین گروه 2 باقی ماند. ...... با نمایش نا امید کننده تنها 5 درصد دریافت موفق دوست داران والیبال را نگران کرد ...

فستیوال تیم ملی فوتبال زیر 12 سال-تهران شهریور93+عکس

omid-fc.com/.../551-فستیوال-تیم-ملی-فوتبال-زیر-12-سال-تهران-شه...
خوابگاه هجرت-تعاونی پدیده-مدرسه فوتبال امید مينودشت. ... و طی تماسی تلفنی با سرمربی امیدها، برای موفقیت تیم امیددر بازی امروز مقابل ژاپن آرزوی موفقیت کرد.
خلاصه بازی امید نفت اهواز ۳-۱ امید ذوب آهن (لیگ برتر) خلاصه بازی: آرسنال 2-0 مید****بورو ...90tv.ir .... آزمون-زننده-بهترین-گل-جام-ایران-عراق-بهترین-بازی-تور...۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍. ... آمده نیز اتلتیکومادرید 3 – 1 لوانته, سویا 1 – 0 سلتاویگو, الچه 22 ویارئال, . .... بازی : بعد از شکست هفته گذشته مقابل اتلتیکو مادرید، تمام اعضای تیم .
۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷ ... سرمربی تیم ملی امید در این خصوص گفت: فوتبال نه تنها جنگ نیست بلکه ... خبرنگاران ژاپنی مواجه شد و آنها در واکنش به پاسخ سرمربی تیم امید ایران دست زدند. ... شکست استقلال مقابل تیم ملی دانشجویان در دیدار تدارکاتی ... (0.1%) 1, 994, درهم امارات ... (0%) 3, 66,563, شاخص بورس ... (0.49%) 2, 407, کرون نروژ.
۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دانلود گلها و خلاصه بازی رئال مادرید 3-0 سلتاویگو. .... بهترین بازی: ایران 3- عراق 3 (پیروزی 7 بر 6 عراق در ضربات پنالتی). ... اتلتیکو مادرید در دیداری خارج از خانه، مقابل سلتایگو 2-0 شکست خورد و .... پنجشنبه 2 بهمن. ..... گزارشی از هفته دهم لیگ برتر بسکتبال · تمرینات تیم ملی امید همچنان بدون سرمربی .
یاران صومعه سرا, 3, 0, 2, 1, 10, 13, 3-, 1 ... تنها باید به امید رویاها زنده بود وزندگی کرد. ... یا مگر در یک تیم و تورنمنت فقط 2 یا 3 بازیکن شرکت می کنند که شما با بی ... برنامه رقابت‌های جام جهانی کوچک در برزیل اعلام شد و تیم ملی ایران در اولین بازی به .... پیروزی 3 بر 1 فتح لاهیجان از مهر رشت و شکست 6 بر1 تیم شهید کریمی مقابل ...

واکنش جالب خبرنگاران ژاپنی به اظهارات خاکپور - ساتور

www.satoor.ir/.../2384443-واکنش-جالب-خبرنگاران-ژاپنی-به-اظهارات-خا...
۱ روز پیش - صحبت‌های سرمربی تیم فوتبال امید ایران در حاشیه نشست خبری پیش از دیدار مقابل ژاپن، واکنش خبرنگاران ژاپنی را در پی داشت...

خـبـر13 | علیرضا حقیقی شاگرد وینگادا شد - صفحه اصلی

khabar13.ir/item-24552-علیرضا-حقیقی-شاگرد-وینگادا-شد
۱۴ ساعت پیش - جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ... دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران به تیمی از لیگ برتر پرتغال ... نلو وینگادا سرمربی پیشین تیم های پرسپولیس و امید ایران به تازگی هدایت ... شکست ایران برابر بحرین میزبان/ شاگردان عرفان از صعود به نیمه ... (0.1%) 1, 994, درهم امارات ... (3.23%) 1, 31, ین ژاپن ... 3, دینار عراق ... 2 ساعت قبل 0.

سوپر گل کریمی به استقلال - ارتش سرخ دات کام

www.arteshesorkh.com/index/post_33404/سوپر-گل-کریمی-به-ا/
۶ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - گل زیبای علی کریمی به استقلال در بازی سال 79 که با تساوی 2-2 ... 1, artesh1karimi79-56228, 994 KB, Flv, دانلود فایل ... مگه ثابقش تو تیم ملی یا تاریخ اولین بازیش بیشتر از علی کریمیه؟ ... یکشنبه, 8 بهمن 1391 - 07:24 بعد از ظهر ... که کره رو با جادوی کریمی 4 بر 3 بردیم چه سالهایی بود اوج فوتبال ایران .
آغاز هفته سوم لیگ برتر بانوان با شکست میزبانان! ... شاگردانم با روحیه بازی می‌کنند/ مقابل ذوب‌آهن کار سختی داریم ... همدان قهرمان دسته سه امید زنان شد ... شنبه 25 بهمن 1393 ... نیلوفر رشیدی: تیم ملی به مربیان و تورنمنت های خارجی نیاز دارد .... 3, پیکان تهران, 12, 3, 34 ... 12, گوهر زاهدان, 0, 15, -2 ... Design & Develope By Iran Temp.

گروه بندی کامل مسابقات مقدماتی المپیک 2016

rahedanesh1391.finderblogs.ir/.../گروه+بندی+کامل+مسابقات+مقدماتی+الم...
این مسابقات از 3 تا 11 فروردین سال 94 با حضور تیم‌های ایران، عربستان، ... تیم ملی امید ایران در آخرین دیدار گروه سوم مرحله اول مقدماتي المپيک 2016 برزیل از ساعت 17 امروز ... المپيک 2016 برزیل در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود عربستان خاتمه یافت. .... جام جهانی 2015 از 17 شهریور تا اول مهر 1394 در ژاپن برگزار می‌شود که نخستین ...

نتیجه بازی آ اس رم و میلان شنبه 19 دی 94

new4news.rozblog.com/.../994/نتیجه-بازی-آ-اس-رم-و-میلان-شنبه-19-دی...
۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رم در دیداری خارج از خانه مقابل تیم بحران زده میلان شکست خورد تا جایگاهش در رتبه دوم جدول بار دیگر ... 1Varzesh | سایت 1 ورزش - خلاصه بازی؛ اینتر 1-0 آ اس رم .... ۴ روز پیش - نتیجه بازی بارسلونا و آ اس رم 3 آذر 94 + دانلود خلاصه و گل های .... ماتزاری جانشین گارسیا در رم می‌شود · تصویری جالب از اتوبوس تیم ملی امید .

عکس های تیم رسلیس - عکس های به یادماندنی تیم ...

www.goodfind.ir/ftdncqdynfrnjdsdsncnmctdqncrctdnfq.html
تیم ها برای فوتبال ایران در دهه ها و سال های مختلف، ارائه شده است، ... عکس های به یادماندنی تیم پرسپولیس - توپ 90تصاویر زیبا و به یادماندی از تیم محبوب ...
۲۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فوتبال ایران ... مسابقات ملی ... سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: «متاسفانه رضایتنامه یکی از ... هافبک جوان استقلال تهران با فسخ قراردادش با این باشگاه از این تیم جدا شد. .... جام حذفی اسپانیا / بارسلونا به یک قدمی نیمه‌نهایی رسید. بهمن 01, 1394. 0 نظر .... 2, استقلال خوزستان, 17, 33. 3, ذوب آهن, 17, 30. 4, سایپا ...

عکس و خبر های مهم از والیبال ایران و افراد تیم - دانش فروم

www.daneshforum.ir › فرهنگی هنری › ورزش › والیبال
۲۳ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حدیثه حبیبی- پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مردان تیم ملی ... تاریخ عضویت: -بهمن-۱۳۹۱ ... امید به لیگ جهانی برای ایران از سائوپائولو آغاز شد. نمایش قابل قبول و دیدنی مقابل برزیل در بازی اول اگر چه با شکست 3 بر 2 همراه شد اما به اندازه .... پیش از این تیم های آسیایی کره و ژاپن نیز موفق به حضور در جمع شش تیم ...

تالارهای گفتمان هواداران داماش گیلان :: نمايش موضوعات - عکس ...

www.varesh-sport.com/modules.php?name=Forums&file...t=4040...
یکی از بهترین خاطارت من پیروزی استقلال رشت مقابل تیم ملی شوروی سابق بود حدود 20 سال پیش . ..... مسابقات بدنسازی کشوری جام 6 بهمن با درخشش رشتی ها ...... که آن بازی با درخشش امید هرندی 0-0 به پایان رسید. ...... بازيهاي بعدي ايران تونست با نتايج مشابه دو بر يك ژاپن و كره شمالي رو شكست بده ...... جمعه، 3 آذر ماه ، 1391 17:25:08
۲۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ظرف را به مدت 2 الي 3 روز بدون درب درون يخچال نگه داري کنيد. ... 11 ساعت پیش اخبار عصر ایران 0 ... بي شکست را در فوتبال ملي براي اولين بار بعد از انقلاب برابر تيم هاي ... اگر تا روز 26 بهمن ديدارهاي دوستانه برابر حريفان قدري نداشته باشيم ..... دغدغه ها و خدمات دولت تدبیر و امید دربخش بهداشت و درمان استان اردبیل.
۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خبرگزاری تسنیم: امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان 28 ... شکست استقلال مقابل تیم ملی دانشجویان در دیدار تدارکاتی.

اخبار غیررسمی از رد صلاحیت کاندیداها - زمان

www.zamannews.ir/...3/67328-اخبار-غیررسمی-از-رد-صلاحیت-کاندیداها
۳ روز پیش - صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0 ... بهنام محمودی: قهرمان نامی تیم ملی والیبال ایران که یکی از اعضای فعلی شورای .... نماینده فعلی قروه 2-سالار مرادی نماینده سنندج 3- امید کریمیان نماینده مریوان ... مشاور استاندار3-مرتضی سورانه، اسماعیل نادری از حوزه شازند، بهمن اخوان و ... سومین دوره انتخابات مجلس: هزار و 994 نفر

استانداری که جرقه مقابله با قانون را زد - به گزارش اقتصادبان

www.eghtesadban.com/.../استانداری-که-جرقه-مقابله-با-قانون-را-زد-می-خ...
۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳ ..... ترکیب تیم امید برای دیدار با ژاپن مشخص شد · ظریف کری. برگ دیگری از علت بی‌اعتمادی ملت ایران به آمریکا نمایان شد/جان کری به وعده‌اش به ...
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گروه حوادث سایت هفته نامه التزام : حسین حمولی طرفی کارمند بانک ملی شعبه ... مردی در بازگشت از روستای آلبوحصار در کانال آب افتاد و گردنش شکست و همین امر منجر به غرق .... 31-کسی را که امیدوار است هیچگاه نا امید نکن شاید تنها داروی او باشد ..... تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در دیدار برابر عمان و بازی با ژاپن ۲۵ ...

ایمیل التزام: eltezamnews@yahoo.com - هفته نامه التزام

www.eltezamnews.com/index...08...02.../1259-eltezamnews-yahoo-com
۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آغاز اجرای برجام/ از امروز تحریم‌های هسته‌ای ایران برداشته شد ***اوباما فرمان اجرایی ... گروه حوادث سایت هفته نامه التزام : حسین حمولی طرفی کارمند بانک ملی شعبه دارایی بر ... به گزارش خبرنگار گروه حوادث هفته نامه التزام در اهواز : 3 برادر ...... سرمربی تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در دیدار برابر عمان و بازی با ژاپن ۲۵ ...

پرسپولیس با شکست سایپا فینالیست شد - اخبار ...

feed.tpanel.ir/sport/.../پرسپولیس-با-شکست-سایپا-فینالیست-شد/
تیم فوتبال پرسپولیس با شکست سایپا به فینال مسابقات جام شهدا راه یافت. ... قدس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر 2 به سود پرسپولیس به پایان رسید. ... و برنده این دیدار روز سه‌شنبه 6 بهمن در دیدار فینال به مصاف پرسپولیس می‌رود و بازنده هم ... تیم فوتبال امید ایران. ترکیب تیم امید برای دیدار با ژاپن مشخص شد.

[PDF]سناریوی غرب علیه ایران تغییر ایده اقتصاد مقاومتی ... - حمایت

www.hemayatonline.ir/download/5431/PDF/3272
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 3. 4. 2. 2. گزارش ها و گفت وگو ها. توهین به رهبران. ادیان الهی. محکوم است .... سال 1393 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی. مقام معظم ... یکی از سناریوی های شکست خورده ای است که به اعتقاد ...... وقوع بیش تر جرم، تذکراتالزم داده ش ده است که امید آن داریم ...... در مهلت قانوني قابل واخواهي در این دادگاه است 0.

دانلود گل های بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ 4 0 - توپ 90 ...

www.goodsearching.ir/acnsjatdrnjdsdsncvndnsdcacyctdqnjrctdqnj.html
گلها و لحظات حساس مرحله ی برگشت نیمه نهایی چمپیونزلیگ بارسا 2-3 بایرن ... بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ... ختافه 0 - 3 رئال مادرید؛ روح رونالدو در تیم است. ... بلانکوس امشب به لطف گل های خسه، بنزما و مودریچ با نتیجه 3 - 0 آزولونس را شکست ... 0 ... توپ 90: TOP90.ir18 گل. مه یر (فرانکفورت). گلزن دوم لیگ آلمان. ball 17 ..... 4, ژاپن, 2052.

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 572
 • کل نظرات : 8
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 2
 • آی پی امروز : 81
 • آی پی دیروز : 198
 • بازدید امروز : 239
 • باردید دیروز : 427
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 72
 • بازدید هفته : 3,390
 • بازدید ماه : 9,094
 • بازدید سال : 117,331
 • بازدید کلی : 605,634
 • کدهای اختصاصی